Kompleksowa obsługa kawiarni w Radomsku

Kompleksowa obsługa kawiarni w Radomsku

Kategoria : Uncategorized

Ostatnio zakończyliśmy zlecenie polegające na stworzeniu strony internetowej, menuboardów, kart menu, logotypu, kart stałego klienta, plakatów, elementów wnętrza i reklamy zewnętrznej (liter przestrzennych). Głównym motywem, który dominował w projektach, było nawiązanie do lat 60. XX wieku. Kawiarnia mieści się w pięknym budynku z czasów Polski Ludowej i miała się wpasować w klimat pozostałych wnętrz. Stąd krój liter i dobór graficznych motywów charakterystycznych dla lat 60. Założeniem projektanta było sprawienie, by gość kawiarni przeniósł się w klimat sprzed 50 lat, a jednocześnie wszelkie elementy graficzne miały być nowoczesne i atrakcyjne wizualnie.

We wnętrzu wykonaliśmy nadruki brzóz na canvasie rozpięte na ramach i okleiliśmy szyby okienne reklamą lodów, kawy i ciast. Wykonaliśmy menuboard, karty menu i nakleiliśmy logotyp na ściankę baru. Przy wejściu do kawiani stanął tzw. potykacz z plakatami naszego autorstwa.

Zakres prac obejmował wykonanie:

– strony internetowej, 

– reklamy zewnętrznej

– liter przestrzennych, banneru;

– logotypu,

– menuboardu,

– naklejek na drzwi i okna,

– nadruku grafiki na canvasie,

– kart menu,

– plakatów reklamowych,

– ulotek,

– kart stałego klienta.

Stronę internetową i wszystkie projekty można obejrzeć w naszym portfolio.  A do kawiarni zapraszamy na naleśniki, desery i przepyszna kawę 🙂